Kurumsal Tanıtım Filmi

Burcam Hakkında

Kuruluş tarihimizden bu yana, cam işleme sektöründe hızla büyüyen ve etkisini hissettiren bir isim olmuştur. Kendine özgü yaklaşımı ve kaliteli hizmet anlayışıyla sektörde öne çıkan firma, 2017 yılında Şişecam distribütörü olmasıyla da kapsamlı bir hizmet yelpazesi sunma yetkinliğini artırmıştır.

Firmamız profesyonellerin ihtiyaçlarını karşılamak için en yüksek kalitede ürünler sunmaya odaklandık. Müşterilerimize yenilikçi çözümler sunmanın yanı sıra üretim sürecinde devrim yaratacak gelişmiş yöntemler üzerinde de çalışıyoruz. Bu vesileyle zengin ürün yelpazemiz ile ISO9001 kalite güvencesiyle son derece rekabetçi küresel pazara adım atıyoruz.

Temellerimizi attığımız ilk günden itibaren, tercihimiz; cam işleme alanında geniş bir deneyim birikimine sahip ekiple hareket etmek oldu. Amacımız, camın potansiyelini en üst düzeyde kullanarak, estetik ve fonksiyonelliği bir araya getiren ürünler sunmaktı. Kuruluşumuzdan bu yana, sektördeki değişimleri yakından takip ederek kaliteyi ve yeniliği birleştiren yaklaşımımızı sürdürdük.